ÇÖZÜMLER

SAP MII Üretim Entegrasyonu ve Zekası

SAP Üretim Entegrasyonu ve Zekâsı (SAP MII), üretim katmanlarını ve üretim yönetim sistemlerini (MES) SAP ERP ile birleştiren ve üretim süreçlerinize şeffaflık kazandıran çift yönlü bir veri merkezi olarak çalışır. SAP Üretim Entegrasyonu ve Zekâsını (SAP MII) ve onun sunduğu olanakları inceleyecek olursak:

SAP Manufacturing Execution (SAP ME)

SAP Manufacturing Execution (SAP ME), fabrikalardaki üretim operasyonlarını uçtan uca gerçek zamanlı olarak yönetmenizi ve tüm aşamaları kontrol etmenizi sağlayan güçlü ve esnek bir üretim çözümüdür. SAP ME ile birlikte global veya yerel ölçekteki üretim tesislerinize toplam kalite yönetimini kazandırabileceğiniz üretim hatları ile entegre ve anlık olarak izlenebilir bir üretim planlama süreci geliştirebilirsiniz.

SAP DMC

Gerçek zamanlı Üretim Yönetim Sistemi (MES) olan SAP DMC (Digital Manufacturing Cloud Integration) ile üretim süreçlerinizi yönetin ve üretim verilerini gerçek zamanlı olarak analiz edin. SAP DMC sayesinde bütün sistemlerinizi tek bir platforma uygun maliyetli, yüksek kaliteli ve kaynak verimli bir şekilde Endüstri 4.0 seviyesinde entegre edin.

SAP S/4HANA Manufacturing

S/4HANA Manufacturing yeni nesil ERP sistemleri ile Üretim Yönetiminizi Optimize Edin.

S/4HANA Manufacturing kısa dönemli üretim planlama için en iyi çözümleri sunar. Esnek uygulamaları ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde karar alma süreçlerinizi geliştirir. Esnek Entegrasyon, SAP HANA In-Memory veritabanı, Cloud ve Hibrid çözümleri sayesinde sade, gelişmiş ve çevik bir BT altyapısına sahip olmanıza olanak sağlar.